top of page

חיתולים למבוגרים

הפתרון האולטימטיבי והנפוץ ביותר לבעיית בריחת שתן וצואה כיום הוא חיתול למבוגרים. ישנם סוגים רבים של חיתולים למבוגרים הנמכרים בארץ ויש חשיבות רבה להתאים עבור כל אדם את החיתול שיתאים לצרכים שלו בהתאם לתפקוד היומיומי שלו.  בזכות הקדימה והשיפורים הטכנולוגים מרבית החיתולים למבוגרים מספקים הגנה מיטבית ומסייעים מפני דליפת שתן ומצבים מביכים בזכות אינדיקטור בוחן שמתריע מתי צריך להחליף את החיתול.

היתרונות בחיתולים למבוגרים

ספיגה גבוהה של שתן וצואה
חיתולים למבוגרים איכותיים משולבים בטכנולוגיות ספיגה מתקדמות המבטיחות אגירת נוזלים מיטבית ומניעת דליפות שתן. בזכות פיזור נכון ומתאים של החומר הסופג הנוזל נלכד בתוך החיתול ולא בורח לצדדים.

 

שמירה על עורך בריא וגמיש
מרבית החיתולים למבוגרים כיום עשויים מבד רך ונושם בשילוב חומר SAP הלוכד את הנוזלים בצורה יעילה. המרכיבים מהם מיוצרים חיתולים למבוגרים תורמים לכך שהעור יישאר רך ויבש למגע ללא אדמומיות וגירוי על העור.

המטופל מרגיש הרבה יותר נוח ולכן משווקים כיום הרבה יותר חיתולים למבוגרים שעשויים מבד רך ולא מניילון.


שמירה על עצמאות וכבוד
החיים עבור אנשים הסובלים מבריחת שתן יכולים להיות מאתגרים, הן פיזית והן רגשית. עם זאת, בעזרת חיתולים למבוגרים, אנשים החווים בריחת שתן יכולים לקבל בחזרה את עצמאותם ולשמור על אורח חיים פעיל, בריא וללא דאגות.

 

חיתולים למבוגרים סופגים ביעילות בריחת שתן וצואה, מה שמאפשר לאנשים לבצע את הפעילות היומיומית שלהם ללא דאגה או מבוכה מתמדת. חיתולים למבוגרים מספקים הגנה, ביטחון ושמירה על כבודו של המטופל. החיתולים  ונעים דליפות ותאונות שעלולות להוביל לאי נוחות ולבעיות היגיינה פוטנציאליות. חיתולים למבוגרים נועדו להיות דיסקרטיים, נוחים ועמידים לריחות, מה שמבטיח שאנשים יכולים לחיות את חייהם בשקט נפשי. הטכנולוגיה המתקדמת המשמשת בייצור חיתולים למבוגרים מספקת ספיגה מעולה ומבטלת כל דאגה לגבי דליפה או ריחות לא נעימים. כך גם, אנשים רבים נהנים מפעילות חברתיות ויוצאים לטיולים ללא חשש. החיים הופכים להיות נגישים יותר ללא מתחים בצורה דיסקרטית ובטוחה.


פתרון חסכוני ויעיל לבריחת שתן
השקעה בחיתולים למבוגרים תורמת לחסכון כלכלי ואיכות חיים. בעזרת חיתולים למבוגרים ניתן למנוע הוצאות רפואיות פוטנציאליות הקשורות לבריחת שתן לא מטופלת. שימוש יזום בחיתולים למבוגרים עשוי לתרום להפחתת עלויות שירותי הבריאות ולמזער סיבוכים הקשורים לבריחת שתן לא מטופלת.

 

בחירה והתאמה של חיתולים למבוגרים
בעת בחירת חיתולים למבוגרים יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים וחשובים:
רמת ספיגה מתאימה של החיתול
חיתולים למבוגרים מגיעים ברמות ספיגה שונות, החל מקל לכבד. חשוב להעריך את חומרת בעיית בריחת השתן ולבחור רמת ספיגה מתאימה בהתאם. ניתן לערוך השוואה בין החברות השונות באמצעות המידע הרשום על המוצר (כמה מ"ל כושר ספיגה) או לחלופין לפי כמות הטיפות שמופיעה באריזה של החיתול. ישנם מספר מותגים מובילים של חיתולים למבוגרים שנמכרים כיום כגון: חיתול שקמה, חיתול נועם, חיתול אברי פורם של אבנה ועוד.. כל אחת מהחברות מציעה מספר סוגים של חיתולים למבוגרים במידות שונות עם כושר ספיגה אחר ולכן חשוב מאוד לעיין בתמונה של החיתול ובמידע הזמין באתר.

מידה מתאימה של חיתול למבוגר
חיתולים למבוגרים זמינים בגדלים שונים כדי להבטיח התאמה נוחה ובטוחה. חיוני למדוד את היקף המותניים והירכיים במדויק כדי למצוא את המידה הנכונה. חיתולים למבוגרים במידה גדולה יתר על המידה יכולים לגרום למצבים לא נעימים של בריחת שתן וצואה בצדי החיתול. לעומת זאת, חיתולים למבוגרים במידה קטנה מדיי עשויים לגרום ללחץ באזורים רגישים, אדמומיות ותחושת חוסר נוחות תמידית.

נוחות
חפשו חיתולים למבוגרים מחומרים רכים ונושמים המציעים נוחות מרבית. בד רך נושם וגמיש שומר על עור רך נעים, נקי ונותנת תחושה נוחה הרבה יותר מחיתול שעשוי מניילון.

הפרדה בין חיתול יום לחיתול לילה
חיתול למבוגרים המותאם ליום בעל כושר ספיגה בד"כ נמוך יותר מאשר חיתול למבוגרים המותאם בלילה.
חיתולים למבוגרים ליום זולים בד"כ באופן משמעותי מחיתולים למבוגרים ללילה כי יש בהם פחות חומר סופג נוזלים המייקר משמעותית את מחיר החיתול. באמצעות קנייה חכמה המשלבת חיתולי יום עם חיתולי לילה ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף.

בקרת ריחות
חיתולים למבוגרים בעלי מנגנון לבקרת ריחות עוזרים לשמור על דיסקרטיות ולהבטיח חוויה רעננה ונוחה.
בזכות האינדיקטור הבוחן ניתן לדעת מתי החיתול ספוג בנוזלים ברמה כזו שיש למהר ולהחליפו במיידי.

מדבקות חזקות לסגירת החיתול
חשוב מאוד לבחור חיתולים למבוגרים שיש להם מדבקות לסגירה חזקות עם דבק טוב וחזק. המטרה היא שניתן יהיה לפתוח ולסגור את החיתול למבוגר מס' פעמים במידת הצורך ועדיין הדבק ישמר כך שהחיתול לא ייפול ולא
יזוז ממקומו ויישאר הדוק לגוף המטופל.

 

במידה ואתם סובלים מבריחת שתן או שרוצים לסייע ליקירכם לבחור את החיתול שיתאים לו בצורה מיטבית, קבלו מאיתנו ייעוץ ראשוני מקצועי חינם ממומחה פרא רפואי שייתן לכם את החיתול המתאים ביותר עבורכם. אנחנו נדאג לכם למצוא את הפתרון לבעיה בקלות וביעילות. זמינים עבורכם לאורך כל שעות היום במענה מידי בטלפון או בשליחת הודעה ב-WhatsApp, במייל או בפייסבוק.

bottom of page